HAVUZ VE TERAS

Özel yüzme havuzu bulunmaktadır. Boyutları: 6 mx4.40 X 8.50m Derinlik 1.50Şezlong, güneş şemsiyesi, bahçe oturma grubu, damla salıncak, barbekü, yemek masası ve sandalyeleri bulunmaktadır.

Su, gaz vs. fiyatlara dahil olup, uçak bileti, ekstra temizlik, ekstra yeni çarşaf, havlu, yastık kılıfı vs. , tatil ve sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan müşteri, www.villacansukalkan.com web sayfasında belirtilen “Kiralama Şartları” nı peşinen kabul etmiş sayılır
Depozito
2500 Türk Lirası veya eş değerde Euro, Amerikan Doları veya İngiliz Sterlini kırık, dökük, hasar, zayi, kayıp vs. için villa girişinde kapora olarak alınmaktadır, herhangi bir problem olmadığı taktirde villa çıkışında size geri teslim edilir.
Villa Genel Bilgiler: Villacansu Kalkan Ortalanmevki, Merkezde bulunan 3 Yatak odalı ve 6 Kişi konaklama kapasitelidir.

Elektrik, Su, Gaz Ücretleri Villa Konaklama Fiyatına Dahildir.*Ekstra Temizlik, Ekstra Çarşaf Ve Havlu, Kiralık Araç, Rehberlik Hizmetleri, Sağlık Ve Vs. Sigortaları Fiyata Dahil Değildir.* Villamizda Her Zaman Sakınma Payı Mevcuttur. Villamız Içinde Ihtiyacınız Olan Tüm Mobilya Mutfak Araç Gereçleri Ütü, Çamaşır Makinası, Elektrikli Süpürge, Saç Kurutma Makinesine Kadar Vardır.
Kiralama Depozitosu: Rezervasyon Güvencesi Için %35 Ön Ödeme Alınmaktadır.Hasar Depozitosu: Hasar, Zayi, Kırık-Dökük, Vb. Durumlar Için Girişte 2500₺ Depozito Alınmaktadır. Herhangi Bir Kırık Dökük, Zarar Ziyan, Kayıp Gibi Problem Olmadığında Villa Çıkışında Depozito Iade Edilmektedir.
Temizlik:
Villa; Girişte Temiz Bir Şekilde Teslim Edilir. 1 Haftadan Uzun Süreli Konaklamalarda Haftada 1 Kez Temizlik Yapılmaktadır. Bahçe Ve Havuz Temizliği Günde 1 Kez Yapılmaktadır.
Önemli Bilgiler:
*Elektrik, Su, Gaz Ücretleri Villa Konaklama Fiyatına Dahildir.
*Ekstra Temizlik, Ekstra Çarşaf Ve Havlu, Kiralık Araç, Rehberlik Hizmetleri, Sağlık Ve Vs. Sigortaları Fiyata Dahil Değildir.
*Villalar Böcek Ve Haşerelere Karşı Düzenli Olarak Ilaçlanmaktadır.
Bu Villamizda Her Zaman Sakınma Payı Mevcuttur.

ANTALYA KAŞ KALKAN Merkez Ortaalan Mevkiginde bulunan Villacansu Kalkan Konumu itibari ile Kalkan Alışveriş, Merkez ve Sahile yürüme mesafesindedir
Harika   Yataklar, Gerçek ‘Sahip Odaklı’ Misafirperverlik ile Dolu Stressiz Bir Tatile Hazır Mısınız?. VillacansukalkanFacebook
www.villacansukalkan.com
Dalaman Hava Limanı130 KM
Şehir Kalkan1 KM
Kalkan Halk Plajı1 KM
Kalkan Otobüs Terminali1 KM
Alışveriş Market1 KM
Restaurant2 KM
Kalkan Sağlık Ocağı2 KM
Kaş Devlet Hastanesi20 KM

.

YATAK ODALARIMIZ